top of page
Drone View_1_1 (1).jpg

Camping Słowacja - Sedliacky Dvor Slovakia

WITAMY NA SEDLIACKY DVOR!

Witamy na stronie kempingu Sedliacky Dvor w Breznie, w samym sercu Słowacji, gdzie rozciąga się malownicze pasmo gór Niskie Tatry.

„Natura, spokój, radość, przytulność i prawdziwa wiejska gościnność w samym sercu Słowacji“

Tego wszystkiego możesz spodziewać się na Dvor Sedliacky, co oznacza podwórze rolników. Będziesz bardzo mile widziany w naszym przytulnym domku wczasowym na farmie, w otoczeniu zielonych łąk i lasów, z pięknym widokiem roztaczającym się w całej okolicy; w pobliżu znajduje się Tatrzański Park Narodowego, Płaskowyż Murański i Tatry Niskie! Jest to idealne miejsce na całodniowe wycieczki. Nasz kemping stanowi trasę początkową wielu tras turystycznych – zarówno pieszych, jak i rowerowych. Naszym gościom dajemy możliwość spania we własnych namiotach na łonie przyrody. Rozstawiamy je między drzewami owocowymi, na wielkiej łące. Drzewa zapewnią przyjemny cień w letnie dni, trawa zaś miękkie podłoże.

„Rozkoszuj się prostym życiem na wsi, w otoczeniu fantastycznej słowackiej natury“.

Możesz zrelaksować się w hamaku w ogrodzie owocowym, napić się zimnego piwa lub domowej roboty likieru siedząc na tarasie, lub spędzić spokojny wieczór ucztując przy ognisku z innymi gośćmi. (Zobacz najbardziej gwieździste niebo jakie kiedykolwiek miałeś okazję oglądać!) Możesz pomóc nam w gospodarstwie, robiąc marmolada lub likier owocowy, nakarmić zwierzęta sianem (młode króliki, kury, owce, psy i koty). Jest tu również duży basen, a dla dzieci są trampoliny oraz huśtawki. W lecie możesz pojechać z nami na całodniowe wycieczki aby pozbierać grzyby czy zioła, lub aby zobaczyć jak żyje i pracuje zwykły pasterz w górach. Zobacz jak robi się świeży, owczy ser, poznaj smak świeżego mleka oraz wędzonych serów. Zapewniamy iz jest to wyjątkowe doświadczenie!

Przekażemy Państwu jak najwięcej informacji, aby upewnić się że zobaczyć wszystkie ciekawe miejsca w naszym regionie. Posiadamy również wszystkie informacje o corocznych letnich wydarzeniach, takich jak folklor, ciąganie ciągnika, rodeo czy wyścigi wozów zaprzężonych w woły. Często odwiedzają nas zagraniczni goście, więc nie ma problemu z porozumieniem się w języku angielskim (lub poćwiczyć swój niemiecki / francuski!) wieczorami na tarasie lub przy ognisku. Oferujemy również wiele darmowych atrakcji dla dzieci, takich jak trampoliny, huśtawki czy jeziorko w sam raz nadające się do letnich kąpieli. Zakwaterowanie u nas polecamy wszystkim zainteresowanym wycieczkami, zbieraniem grzybów czy roślin leczniczych, odwiedzaniem chat górskich, w których zapoznać się można z życiem i pracą pasterzy, a także spróbować domowej produkcji serów i zsiadłego mleka. W kempingu polecimy Państwu różnorodne trasy turystyczne, dzięki którym w pełni doświadczyć będą Państwo mogli uroków naszego regionu. Dostępne są u nas także informacje dotyczące imprez kulturalnych i plenerowych, odbywających się nieopodal, takich, jak na przykład rodeo, wyścigi bryczek czy pokazy folklorystyczne. Plusem zakwaterowania w naszym kempingu jest też fakt, że odwiedza nas bardzo wielu gości zza granicy. Nadaje to temu miejscu ciekawy i niepowtarzalny koloryt. Goście, chcący integrować się wieczorem przy ognisku, przećwiczyć mogą zatem często także swoje znajomości języka angielskiego czy niemieckiego.

Zimą udostępniamy gościom zakwaterowanie w przytulnym apartamencie z kominkiem lub tak zwany wiejski pokój z opcją Bed&Breakfast. A zatrzymać się u nas naprawdę warto, w okolicy do dyspozycji są bowiem fantastyczne ośrodki narciarskie: Czertowica, Myto pod Dumbierom, Chopok-Juh, Chopok-sever/Jasna, Tale, Czarny Balog, Sachticka. Trasy zjazdowe mają na tyle zróżnicowany poziom trudności, że z pewnością każdy znajdzie tę odpowiednią dla siebie.


Kemping otwarty jest od 1-4 do 1-11. Ponadto od 1-5 odpowiednio do 1-9 oferujemy dodatkowe opcje zakwaterowania: - Samochód kempingowy / Przyczepa kempingowa ze specjalnym namiotem i altanką. Zakwaterowanie dla (1/4 os. i 1/2 os.) - Urządzony komfortowy namiot dla (1/4 i 1/6 os.) Możliwości zakwaterowania w ciągu całego roku: - Komfortowy romantyczny apartament (2/6 os.) - Przytulny pokój wiejski / pokój B&B (1/4 os.) Niestety nie mówimy po polsku. Pracujemy nad tym, póki co poprosimy jednak o komunikację w języku angielskim lub niemieckim. Jeśli chcą Państwo zapoznać się ze szczegółami zakwaterowania, zdjęciami, aktualnymi cenami, poprosimy o przejście na angielską, niemiecką lub słowacką wersję językową. Ciesz się niepowtarzalnymi wakacjami z nami,

Witamy na Słowacji, Witamy w Sedliackim Dvorze! Dion, Monique, Mick & Jordi Suppers-Smets

Kommentare


bottom of page